Kuća za odmor kod Dade **
- Vrlika 26, Daruvar
- Mob: 00 385 98 455 180 ; 00385 992710174
- E-mail: darkobakaric72@gmail,com ; diaanat@gmail.com
- Kontakt osoba: Darko Bakarić, Diana Takač
Kuća za odmor "Kod Dade"** smještena je u mirnom, južnom dijelu grada udaljena od njegovog središta tek 15 minuta laganog hoda ili 3 minute vožnje osobnim vozilom. Svojom pozicijom, blizinom Daruvarskih toplica te ostalih turističkih znamenitosti (Dvorac Janković, Rimska šuma, Petrov Vrh, Park tamnog neba...) te nadasve atraktivnim pogledom na grad gostima nudi pogodnost komfornog boravka i opuštanja u kući.

Ukupne je stambene površine 150 m2 čiju donju etažu čini opremljena kuhinja (štednjak sa pećnicom, hladnjak s ledenicom, perilica posuđa, kuhalo...) i prostrana blagovaonica.

Središte kuće je dnevni boravak koji svojom prostranošću i ambijentalnom rasvjetom posjetiteljima omogućava ugodan i romantičan doživljaj. Staklena stijena u dnevnom boravku pruža jedinstven pogled na grad, hipodrom i širu okolicu te je ujedno izlaz na terasu. Boravak na terasi osobito u ljetnim mjesecima gostima omogućava opuštanje u pogledu i zajamčenoj privatnosti. Dio prizemnog dijela kuće je i kupaonica opremljena kadom s tušem i svim standardnim sanitarijama.

Na katu kuće nalaze se dvije spavaće sobe koje mogu smjestiti ukupno 5 osoba, trokrevetna (opremljena bračnim krevetom i krevetom za jednu osobu) i dvokrevetna soba (opremljena s dva kreveta za jednu osobu). Pored navedenih soba na prvom katu nalazi se i druga kupaonica opremljena prostranom tuš kabinom.


U potkrovlju kuće nalaze se još dvije dvokrevetne spavaće sobe (svaka sa po dva kreveta za jednu osobu). Za slučaj potrebe u dnevnom boravku našim gostima na raspolaganju su još dva pomoćna kreveta računajući koje ukupni smještajni kapacitet kuće za odmor „Kod Dade“ iznosi 11 postelja.

Na zahtjev roditelja našim najmlađim gostima na raspolaganju je dječji krevetić. Dvorišni prostor omogućava parkiranje vozila pod natkrivenom nadstrešnicom ili opcionalno u zatvorenom garažnom prostoru.

Gostima je na raspolaganju i kompletno opremljena pečenjara čija uporaba upotpunjuje gastronomsku komponentu korištenja objekta.
Kao posebna pogodnost gostima se nudi transfer od/do zračne luke ili drugog odredišta te najam osobnog automobila ili bicikla. Ova pogodnost također se dodatni naplaćuje kao i boravak kućnih ljubimaca u kući.

Gostima je na raspolaganju i kompletno opremljena pečenjara čija uporaba upotpunjuje gastronomsku komponentu korištenja objekta.
